Przed nami ostatnia już szósta kolejka fazy grupowej zarówno Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy. Z tej okazji bukmacher BetClic zmniejsza ryzyko przegranej, przyznając darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce akcji „Pewny zakład”.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których będzie znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub live na zmagania w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Kurs każdego zdarzenia jest dowolny, ale należy wiedzieć, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 5.00.

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak kupon zawarty za środki bonusowe jest wykluczony za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednego błędu na kuponie bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Bukmacher BetClic w formie bonusu powitalnego oferuje nowym graczom Cashback, czyli pierwszy zakłady bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, za jaką został zwarty kupon. Gracz może otrzymać maksymalnie 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs świąteczny u bukmachera BetClic z nagrodami.
Następny artykułJaki bonus powitalny u bukmachera Totolotek
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.