W środę 19 czerwca reprezentacja Polski do lat 21 w piłkę nożną rozegra kolejny swój pojedynek podczas Mistrzostw Europy. Rywalem podopiecznych Michniewicza będzie zespół Włoch.

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji.

Promocja aktywna jest do momentu rozpoczęcia się konfrontacji pomiędzy Polską, a Włochami w ramach konfrontacji Mistrzostw Europy U21, czyli do dni 19 czerwca do godz. 21:00.

Nie trzeba zgłaszać swojego nigdzie udziału, ani też się zapisywać do tej promocji. Warunek podstawowy jest o zagranie kuponu pojedynczego, na którym będzie znajdował się jedynie typ na zwycięstwo Biało – Czerwonych z Italią. Oddany typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

rmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać kupon musi wynosić dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN. Warto jest pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej promocji.

Gracz otrzyma zwrot stawki za kupon pod warunkiem, że spełnia on powyższe warunki promocji, a dodatkowo Polacy nie zanotują zwycięstwa z Włochami.

Zwrot stawki trafi na konto gracza do dnia 21 czerwca do godz. 16:00. Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrót po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00, zaś stawka kuponu musi wynieść minimum 1.20.

Bonus za depozyt do 2000 PLN

Warto jest pamiętać, że bukmacher Forbet przewidział promocję dla nowych graczy, której to akcji zwiększa trzy pierwsze depozyty. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie bonusu:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym, jeżeli użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego otrzyma w gratisie 50 PLN.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher TOTALBet rozdaje codziennie bonusy za zalogowanie się na konto
Następny artykułZwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.