Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Beclic Polska. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony z tenisa, aby w przypadku wygranej liczyć na ekstra środki nawet o wartościom 40 PLN.

Tenisowe 40 PLN w Betclic Polska!

Tenisowe 40 PLN w Betclic Polska!

Na pewno jest co typować z tenisa, ponieważ sezon w tej dyscyplinie rozpędza się. W dodatku podczas obecnego tygodnia mecze zarówno Panie, ale i Panowie rozgrywają w Miami, gdie to toczony jest jedne z bardziej elitarnych turniejów.

Bukmacher Betclic natomiast nagradza wszystkich swoich aktywnych użytkowników w promocja „Misja tenis”, a jest ona aktywna do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny bonus za obstawienie meczy w Betclic

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest zagranie co najmniej trzech kuponów, na których muszą znajdować się wyłącznie same mecze z tenisa. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z dowolnego turnieju.

Chociaż na uwadze trzeba mieć obowiązkowo, że wszystkie kupony muszą zostać zawarte za co najmniej 20 PLN, a ich kurs całkowity nie był mniejszy niż 1.80.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra co najmniej trzy zakłady spełniające powyższe warunki promocji i okaże się on wygarną to w zamian typer otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na sam start zakład bez ryzyka. Bezpiecznym kupon będzie aktywny typerom wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość na jaką może liczyć użytkownik to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla typerów na mecz Węgry – Polska od Betclic. Darmowa kasa dla typerów
Następny artykułBonus do 150 PLN w STS na Europejskie Puchary
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.