W związku z występem Polaków podczas Mistrzostw Europy w siatkówce bukmacher Fortuna przeprowadza promocję, w której to można liczyć na większą wygraną o 14%.

Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce

Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce

Oferta skierowana jest do wszystkim graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja aktywna jest graczom w godzinach 15:00 – 16:00. Jednak tylko w te dni, kiedy Polacy rozegrają swoje pojedynki podczas Mistrzostw Europy 2019, tj. 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak w akcji biorą udział tylko kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których znajdować się będą tylko zdarzenia z oferty z Mistrzostw Europy w siatkówce.

Warto jest pamiętać, żeby dodać do kuponu bonus „Happy Hours„.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu za jaką musi zostać zagrany kupon jest dowolna. Użytkownik sam wybiera za jaką jego kupon zostanie zagrany.

Gracz, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany u to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Freebet bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna nowym graczom przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Dodatkowo gracz, który dokona wpłaty otrzyma kolejny bonus. Tym razem równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuny: promocje dla nowych typerów
Następny artykułBetclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.