Legalny bukmacher eWinner oferuje specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom już na sam start przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, który znajduje się poniżej w artykule.

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego u wspomnianego bukmachera wchodzą: zakład bez ryzyka do 155 PLN oraz premia równowartości drugiej wpłaty do 500 PLN.

Podstawom krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osbowe

Jaki jest nowy kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Należy mieć na uwadze, że chcąc dokonać aktywacji wcześniej wymienionych bonusów konieczne jest wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie pozostaje już graczowi zagranie pierwszego bezpiecznego kuponu w eWinner. Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Całą wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 155 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik, otrzyma premię w wysokości dokonanej wpłaty. Może maksymalnie ona wynieść nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 150 PLN w STS na Europejskie Puchary
Następny artykułLegalny bukmacher STS zwiększa wygrane typerom. Bonus do 2280 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.