Legalny bukmacher STS oferuje limitowaną ofertą promocyjną wszystkim swoim użytkownikom na zakłady bukmacherskie. Wystarczy obstawiać mecze, aby oprócz wygranej zgarnąć dodatkowe środki. Bowiem każdy gracz ma prawo otrzymać bonus w ramach akcji „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS.

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS.

Wspomniana oferta, tj. „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS i trwa ona do 21 czerwca do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch niezwykle prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie użytkownik musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Darmowe 30 PLN dla graczy za obstawienie meczy.

Warunki wspomnianiej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Bowiem kwalifikują się zarówno zakłady SOLO, ale i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Istotne jest to, żeby na kuponie znajdował się co najmniej jeden typ z rozgrywek Premier League lub Serie A. Zdarzenia mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „Na żywo”. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby takie konfrontacje, jak m.in. Tottenham vs Manchester United, Everton vs Liverpool, Inter vs Sampdoria.

Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Typer sam wybiera za jaką stawkę zostanie zawarty zakład. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Gracze, którzy w czasie trwania tej oferty zagrają kupony za co najmniej 200 PLN, które spełniają powyższe warunki promocji otrzymają oprócz wygranej gotówki prezent o wartości 30 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Każdy nowy gracz może skorzystać z pakietu powitalnego u bukmachera STS. Typer już na sam początek może otrzymać następujące bonusy:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 złotych
  • premię równowartości pierwszej wpłaty do 1200 złotych

Te bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby je wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka dla graczy za typowanie LaLigi. Darmowe środki dla graczy
Następny artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy. 10 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.