Bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada specjalną akcję skierowaną do swoich graczy. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO, na którym to będą znajdować się minimum dwa typy z oferty „Na żywo”, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Bonus „LIVE”

Bonus STS „LIVE”

Pomimo, że oferty bukmacherów nie są zbyt bogate to jednak trzeba przyznać, że jest z czego wybierać. Bowiem cały czas chociażby są rozgrywane mecze z Esportu. Poza tym coraz większą popularnością cieszą się zakłady z lig alternatywnych.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „LIVE 20 PLN„. W ramach tej oferty wspomniany operator zmniejsza ryzyko przegranym.

Pamiętaj, że jak chcesz skorzystać z tej oferty obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce tej oferty.

Zwrot stawki za przegrany zakład

W ramach tej oferty kwalifikuje się pierwszy kupon AKO zagrany do 3 maja do godz. 23:59, na którym to będą dwa z oferty LIVE.

Typy mogą pochodzić z dowolnej kategorii, jaką w swojej ofercie ma bukmacher STS. Zdarzania mogą pochodzić chociażby z Esportu czy tez lig alternatywnych, które to w ostatnich tygodniach cieszą się sporą popularnością.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85. Natomiast stawka kuponu to 20 PLN.

Kupon spełnia powyższe warunki i został wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki, która może wynieść do 20 PLN.

Bonus za rejestrację w STS.

Bukmacher STS online oferuje graczom pakiet startowy, w którym to na start można otrzymać chociażby 29 PLN i to bez dokonywania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Na kolejną premię gracz będzie mógł liczyć pod warunkiem, że dokona pierwszej wpłaty. Wówczas bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Jednak nie można zapominać, że wspomniany operator w swoje ofercie posiada inne promocje, w których to można otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWeekendowy bonus na piłkę nożną u bukmachera eFortuna.
Następny artykułExtra bonus dla gracz od Betclic. Większe wygrane do 50%
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.