Na niedzielę 13 października Polacy rozegrają kolejny swój pojedynek w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wgrane o 14%.

Kupony bez podatku w Fortunie

Kupony bez podatku w Fortunie

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Kupon promocyjny musi zostać zagrany jedynie w dniu 13 października w godzinach od 17:00 – 18:00. Poza tym gracz musi dodać do kuponu bonus kursowy „happy hours„. To sprawi, że dany kupon automatycznie bierze udział w tej akcji.

Bukmacher Fortuna dopuszcza zagrania kuponu zarówno z aplikacji mobilnej lub strony internetowej.

W tej akcji kwalifikują się kupony AKO i MAXIKOMBI. Jednak na nich muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z oferty przedmeczowej.

betfan kod promocyjny

Minimalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 20 PLN.

Wygrana symptomatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki, a dodatkowo został on rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowy kod promocyjny od bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna nowym graczom oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tego pakietu powitalnego musi OBOWIĄZKOWO wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji bonusu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki
Następny artykułMniejsze przegrane o 50% u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.