Przed nami najważniejsze wydarzenie eksportowe w Polsce, czyli turniej IEM Katowice. Bukmacher Fortuna przygotował akcje w związku z tą imprezą, w której przyznaje bonus o wartości 30 złotych.

Darmowa gotówka na IEM 2020

Darmowa gotówka na IEM 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typer, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Promocja dostępną jest wyłącznie w dniach od 28 lutego do 1 marca.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony:

  • pojedyncze
  • wielkozdarzdniowe
  • MAXIKOMBI

Jednak gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie musi OBOWIĄZKOWO znajdować się minimum jedno zdarzenie z ekspotu.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno jest z czego wybierać . Bowiem w Katowicach rozgrywany obecnie jest najważniejszy turniej w tym roku w Esporcie – IEM. Najlepsi zawodnicy rywalizują chociażby w CS.

Minimalna stawka kuponu to 30 złotych, ale trzeba mieć na uwadze, ze z tej akcji wykluczone zakłady, które zostały zawarte są środki bonusowe.

Użytkownik, którego kupon okazał się wygrany to super. Cala kwota trafi na jego konto. W przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 30 złotych.

Aktualny kod promocyjny w eFortunie

Legalny bukmacher w Polsce eFortuna oferuje każdemu typerowi na start 20 złotych i to bez dokonywania wpłaty. Chcąc otrzymać tą kwotę gracz musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, aż do 1000 złotych. Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 złotych


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla każdego za obstawienie Ligi Mistrzów od eFortuny
Następny artykułPewna gotówka za obstawienie meczy do Fortuny. 20 złotych dla typerów.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.