Po blisko półrocznej przerwie wracamy z rozgrywkami reprezentacyjnymi. W czwartek 25 marca swoje pierwsze spotkanie eliminacyjne do Mundialu 2022 rozegrają Polacy, którzy na wyjeździe zmierzą się z Węgrami. Każdy gracz typujące te spotkanie może otrzymać premię od bukmacher Betclic w wysokości 100 PLN.

100 PLN na mecz Węgry – Polska od bukmachera Betclic

100 PLN na mecz Węgry – Polska od bukmachera Betclic

Śmiało można powiedzieć, że pojedynek pomiędzy tymi dwoma zespołami jest niezwykle istotny dla ułożenia w grupie I. Bowiem trudno uwierzyć, aby wspomniane zespoły miały szanse na walkę z Anglia o pierwsze miejsce.

Użytkownik, który chce liczyć na premię w promocji „Chose your Boost” musi koniecznie się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona aktywna wyłącznie do 25 marca do godziny 23:59.

Większe wygrane u bukmachera Betclic:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej promocji jest zagranie zakładu SOLO, na którym musi znajdować się wyłącznie typ na spotkanie eliminacyjne pomiędzy Węgrami, a Polską.

Zdarzenie może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest jedynie od jednej rzeczy. A dokładnie mówiąc od kursu:

  • kurs między 2.00 – 2.50 – o 25% większa wygrana
  • kurs między 2.51 – 3.50 – o 50% większa wygrana
  • równy lub wyższy niż 3.51 – 0 100% większa wygrana
polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma bonus. Znajdzie się on na kontach graczy najpóźniej do 26 marca do godziny 16:00.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Każdy z nowych graczy u bukmachera Betclic Polska może skorzystać z Cashbacku. Zakład bez ryzyka będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u legalnego bukmachera BetFan
Następny artykułMisja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.