Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną związaną ze skokami narciarskimi Typerzy za typowanie meczy mogą liczyć na pewne 30 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupony okazały się rozliczone.

Pewne 30 PLN na skoki narciarskie dla graczy od Fortuny

Pewne 30 PLN na skoki narciarskie dla graczy od Fortuny

Czas na pierwszy weekend z skokami narciarskimi w sezonie 2020/21, który będzie miał miejsce w Wiśle. I od razu czekają nas dwa konkursy: drużynowy i indywidualny.

Bukmacher eFortuna na tą okazję oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”, która dostępna jest w dniach od 21 do 22 listopada.

Bonus za obstawienie skoków dla typerów:

W promocji „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie” kwalifikują się zarówno kupony SOLO, AKO, ale także i MAXIKOMBI. Jednak należy mieć na uwadze, że stawka każdego z nich nie może by mniejsza niż 30 PLN.

Użytkownik w każdy dzień trwania tej promocji musi zagrać co najmniej jeden kupn spełniający powyższe warunki promocji. Poza tym na zakładzie promocyjnym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie związane z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie premię w wysokości 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupony na skoki narciarskie zostały rozliczone.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna online:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę na sam start, w której to można otrzymać łączny bonus o wartości 2230 PLN.

W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 20 PLN za założenie konta
  • premia równowartości pierwszej wpłaty do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie, gdy typer wpisze hasło promocyjne ->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje na KSW 56. Do wygrana extra kasa 20 000 PLN w eFortunie
Następny artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę graczom na europejskie puchary
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.