Limitowaną ofertę promocyjną graczom na obstawienie meczy z E-sportu przygotował bukmacher BetClic. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot całej stawki.

Bonus na E-sport 2020

Bonus na E-sport 2020

Nie da się ukryć, że obstawienie obecnie E-sportu w ostatnich dniach zrobiło się bardzo popularne, ponieważ oferty wszystkich bukmacherów nie są zbyt bogate. W związku z tym bukmacher BetClic przygotował promocję graczom, w której to mniejsza ryzyko przegranej.

Promocja „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka” dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 26 marca do 29 marca do godz. 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.BetClic.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka”.

Warunki tej promocji są bardzo proste. W pierwszej kolejności gracz musi zagrać dowolny zakład SOLO z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.80. Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typ z E-sportu, które w dodatku mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo.

W najbliższych dniach na pewno emocji w tej dyscyplinie nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane pojedynki, w takich grach jak: Fifa, Counter – Strike, League of Legends, czy Overwatch.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka zakładu to 20 złotych, ale z tej oferty automatycznie są wykluczone kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Promocją objęty jest pierwszy zakład, która spełnia powyższe warunki. Jeśli okaże się on wygrany to super, cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki, która może wynieść maksymalnie 20 złotych.

Jaki jest kod promocyjny w BetClic?

Bukmacher BetClic Polska online w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, a jak on będzie przegrany użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 złotych.

Typer, który chce skorzystać z tej formy promocyjnej koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Przypomnieć trzeba również istotną sprawą. W dalszym ciągu mecze można obstawiać jedynie online. Przyczyna tego jest bardzo prosta, a mianowicie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy z E-sportu od STS.
Następny artykułBonus 25 PLN co tydzień dla każdego typera za obstawienie E-sportu w STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.