Przed nami finał Ligi Europejskiej, który zostanie rozegrany w środę 29 maja o godz. 21:00 w Baku. Z tej okazji bukmacher zmniejsza przegrane. Pod warunkiem, że pojedynek pomiędzy Chelsea, a Arsenalem zakończy się bezbramkowym remisem.

Bukmacher zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Bukmacher zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet.

Promocja dostępna jest do pierwszego gwiazda sędziego pojedynku finałowego, czyli do dnia 29 maja o godz. 21:00.

Bonus polega na zawarciu kuponu pojedynczego bądź wielozdrzeniowego, na którym będzie znajdować się typ na mecz finałowy Ligi Europejskiej, gdzie to zmierzą się drużyny z Premier League: Chelsea oraz Arsenal.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dopuszczalne zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka kuponu natomiast wynieść nie mniej niż 50 PLN.

Bukmacher LVbet dokona zwrotu stawki, jeżeli zawarty kupon został rozliczony jako przegrany, a mecz zakończy się bezbramkowym remisem. W przypadku kuponu wielozdarzeniowy, chcąc liczyć na zwrot wszystkie zdarzenia oprócz typu na finał Ligi europejskiej muszą zostać rozliczone jako wygrane. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Z tej promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cash-out.

Otrzymany zwrot będzie można będzie wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za brak wygranej Polaków z Kolumbią od Forbet
Następny artykułBonus na Finał Ligi Mistrzów od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.