Bukmacher STS oferuje graczom ciekawą promocję „4+1”. Wystarczy zagrać cztery dowolne kupony SOLO lub AKO, aby niezależenie od tego ja zostały one rozliczone otrzymać darmowy kupon.

Darmowy bonus od STS 2020

Darmowy bonus od STS 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Należy jednak wiedzieć, że akcja trwa do odwołania.

W ramach promocji „4+1” kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany oraz rozliczony na przestrzeni jednego tygodnia, tj. od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na kuponie mogą znajdować się kupony zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Typy mogą pochodzić każdej dyscypliny z oferty bukmachera STS.

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby zagrać kupon za dokładną kwotę 11 PLN. Lecz z akcji są wykluczone kupony zwarte za środki bonusowe.

betfan kod promocyjny

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera darmowego freebeta o wartości 11 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu di od zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Każdy gracz w czasie trwania każdego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowy freebet bez dokonywania depozytu o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to na konto typera może trafić nawet 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bonus powitalny automatycznie zostanie zaksięgowany przez bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs w Wiśle w skokach narciarskich. Bonus za darmo od STS
Następny artykułKonkurs świąteczny u bukmachera BetClic z nagrodami.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.