Typerzy, którzy mają zamiar obstawiać zmagania zawodników MMA w KSW 56 i UFC Fight Night muszą wiedzieć o promocji bukmachera eFortuna, w której typerzy poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki.

Bonusy bukmacherskie dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Bonusy bukmacherskie dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Promocja „Ekspert +” polega na poprawnym wytypowaniu ośmiu walk z KSW 56 i dwóch z UFC Fight Night. A trzeba przyznać, że ciekawych starć nie zabraknie, bowiem dojdzie do kilku emocjkonujących walk, jak np. Materla vs Soldic, Narkun vs, Erslan czy Felder vs Dos Anjos.

Użytkownik musi mieć na uwadze, że wspomniana akcja dostępna jest do 14 listopada do godziny 19:00 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl. A swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

KSW56: Bonusy bukmacherskie

Gracz w promocji „Ekspert +” musi zagrać kupon wielozdarzeniowy i oddać typy w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty na takie walki, jak:

Na pewno dobra informację jest to, że każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali walki to oczywiście poza wygraną otrzymają dodatkowe środki. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus do 2230 PLN na start u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam początek. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas gracz będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez depozytu
  • premię równowartości wpłaty do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Łączne wszyscy nowi użytkownicy mogą otrzymać nawet bonus o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN dla graczy na Gran Derbi od bukmachera STS
Następny artykułPromocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.