Dobrze wiadomo, że obecnie są zawieszone większość rozgrywek w każdej dyscyplinie. To wszystko sprawia, ze cięzko obstawiać jest mecze. Jednak warto jest wiedzieć, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada Betgames, a tam legalnie i to bez żadnych ograniczeń można grać w takie gry jak poker, wojnę czy bakaret. Dodatkowo każdy gracz może liczyć co tydzień na bonus do 25 złotych na gry karciane.

Legalny poker online w Polsce

Legalny poker online w Polsce

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał nie mniej niż jednej wpłaty.

Akcja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołania, ale ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Nie można zapominać, że do tej oferty koniecznie trzeba się zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następni trzeba przejść w zakładkę bonusy i kliknąć w akcję „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje graczom już obstawiać gry w karty w Betgames STS. Warto jest zaznaczyć, że legalnie można tam grać w takie gry, jak poker, wojnę i bakarat.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, których kurs łączny nie może wynosić mniej niż 2.00, zaś mogą na nim znajdować się sam zdarzenia z Betgames, obojętnie czy jest to poker online, bakarat czy wojna.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale nie można zapominać, że żaden zakład zawarty za środki promocyjne nie bierze udziału w tej akcji.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Na koniec każdego z okresów rozliczeniowych bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegramy zakład, a następnie pryzma bonus 10% tej wartości:

Przykład: Łączna stawka za przegranych zakłady wyniosła 200 złotych. W zamian gracz premię o wartości 20 złotych.

Co tydzień każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden bonus, który może wynieść nawet 25 złotych.

Legalne kasyno w Polsce online w STS

W dodatku to nie wszystko co bukmacher STS oferuje graczom w swoim kasynie: pierwszy zakład jest bez ryzyka. Wystarczy obstawiać Betgames, aby w razie niepowodzenia otrzymać zwrot stawki.

W akcje „Pewne 20 PLN na BetGames” każdy gracz może otrzymać bonus o wartości 20 złotych.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu użytkownikowi pakiet startowy, w który to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej wartości 29 złotych
  • bonus równowartości depozytu do 1200 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewna gotówka za obstawienie meczy do Fortuny. 20 złotych dla typerów.
Następny artykułDarmowy bonus 50 PLN na E-sport od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.