W najbliższą sobotę, tj. 9 listopada odbędzie się gala KSW 51. W związku z ta imprezą bukmacher STS przygotował promocje swoim graczom, w której to oferuje voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Bonusy na KSW 51

Bonusy na KSW 51

Z tych akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

KSW 51: Darmowy voucher 40 PLN od STS

Użytkownik, który wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej bukmachera STS może liczyć na darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Pierwszy krok tej akcji jest to pobrania aplikacji mobilnej bukmachera STS ze strony www.sts.pl, a następnie jej zainstalowanie. Obie te czynności w zajmą graczowi dosłownie kilka minut.

Następnie trzeba się zalogować to aplikacji i wyrazić chęć odebrania vouchera. Trzeba to zrobić w bocznym menu aplikacji „Bonusy i Akcji”.

Gracz, który wykona te czynności do 9 listopada do godz. 23:59 może liczyć na darmowy voucher o wartości 40 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

betfan kod promocyjny

STS Freebet za przegrany kupon na KSW 51

Bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom na zakłady z KSW 51, gdzie to w razie przegranej przyznaje freebet o wartości 10 PLN.

Chcąc skorzystać z „Bezpiecznego zakładu” należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie trzy zdarzenia. Wszystkie typy mogą pochodzić z oferty na galę KSW 51. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ ciekawych starć nie zabraknie gdyż przed nami takie walki jak Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

Należy jednak pamiętać, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50. Natomiast stawka równa musi być kwocie 21 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej oraz bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Gracz, który chce liczyć na darmowe środki musi koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic oddaje kasę za przegrane kupony. Pewny Zakład Ligę Mistrzów.
Następny artykułWygrywaj więcej z Fortuną. Bonus nawet do 50%.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.