Bukmacher eFortuna oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym będzie co najmniej jeden typ z piłki nożnej. W zamian wówczas gracz otrzyma darmowe środki i to niezależnie od tego, jak typy zostały rozliczone.

Gotówka dla każdego gracza za obstawienie meczy.

Gotówka dla każdego gracza za obstawienie meczy.

Zgadza się, oferty bukmacherów nie są zbyt póki co bogate. Bowiem zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych. Jednak mecze w dalszym ciągu są rozgrywane chociażby w lidze białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

W związku z tym legalny bukmacher w Polsce – eFotuna online przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to typerzy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie pojedynków.

Pewna gotówka za obstawienie meczy.

Chcąc skorzystać z akcji promocyjnej „Piłkarski Pewniak” wystarczy, że gracze w dniach od 17 do 19 kwietnia zagrają minimum jeden zakład, na którym to będzie znajdować się co najmniej jeden typ z rozgrywek z piłki nożnej.

Na chwilę obecną pojedynki są rozgrywane wyłącznie w ligach białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej. Jednak należy mieć na uwadze, że w ramach tej akcji eFortuna online dopuszcza również typy z rozgrywek FIFY20.

Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej. Natomiast minimalna stawka kuponu to 10 PLN.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Należy mieć na uwadze, że wysokość otrzymanych bonusów wynika wyłącznie z ilości zagranych zakładów. Tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Środki znajdą się na zakładzie i to niezależenie od tego, jak kupony zostały rozliczone.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna.

W związku z panującym korona wirusem legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w ramach którego każdy użytkownik może liczyć na darmowe środki już na sam początek.

Gracz, który wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym może zainkasować łączną premię o wartości 1135 PLN, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości depozytu 1000 PLN
  • Cashback do 115 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN co tydzień dla każdego typera za obstawienie E-sportu w STS.
Następny artykułPewny zakład u bukmachera STS. Zwrot całej stawki za przegrany zakład.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.