Czas na finał EURO 2020, w którym to na Wembley dojdzie do starcia pomiędzy Włochami z Anglią. A każdy gracz, który będzie te spotkanie typował może liczyć na bonus nawet o wartości 500 PLN.

500 PLN za typowanie finału EURO 2020

500 PLN za typowanie finału EURO 2020

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas starcia finałowego nie zabraknie. Jak i samych bramek, bowiem jakby nie było zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny Europy.

Każdy z typerów, który ma zamiar typować spotkanie finałowe ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Stawka x5 za dokładny wynik do 500 PLN”, która jest dostępna wyłącznie do 11 lipca do godziny 21:00. Chcąc skorzystać z tej oferty należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

500 PLN na finał EURO 2020 od STS

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego z użytkowników. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik meczu finałowego EURO 2020 Włochy – Anglia.

Kod promocyjny w Fortunie 2021

W przypadku wygranej każdy z użytkowników może liczyć na ekstra kasę. Dokładnie mówiąc bukmacher STS zwiększy pięciokrotnie stawkę, aż do 500 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na 29 PLN za rejestrację bez wpłaty oraz premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

To sprawia, że każdy z graczy może rozpocząć obstawienie meczy od łącznego bonusu o wartości 1229 PLN. Pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody dla typerów za obstawienie meczy EURO 2020 od BetFan
Następny artykułEliminacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.