Masz zamiar typować zmagania w piłce nożnej w Polsce? Jak tak, to niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji bukmachera BetClic, który to zwiększa wygrane o 50%.

Piłka nożna większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic

Piłka nożna większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wczesnej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że BetClic jest to legalny polski bukmacher!

Promocja aktywna jest graczom do 29 lipca.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń ze spotkań piłkarskich w Polsce. Bukmacher dopuszcza zarówno zmagania w PKO Ekstraklasie, jak i niższych ligach. Jednak typy muszą pochodzić z aktualnej oferty bukmachera.

Darmowy Cashback do 500 PLN u bukmachera BetClic. Kod promocyjny BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Stawka kuponu jest dowolna.

Każdy gracz może zawrzeć dowolną ilość kuponów w ramach ten akcji.

Użytkownik, który spełnia powyzsze warunki promocji, a poza tym jak jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany. To w zamian bukmacher BetClic zwiększy wygraną o 50%.

BetClic: kod promocyjny 2019

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to niewątpliwie warto jest je założyć. Ponieważ ten operator oferuje na start ciekawą promocje swoich graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

To sprawi, że zostanie aktywowany bonus – Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejskie puchary promocja u bukmachera Forbet
Następny artykułBetfan pakiet powitalny na start do 3000 PLN i zakład bez ryzyka
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.