Już za kilka dni czeka nas turniej finałowy WTA Finals w tenisie. Natomiast każdy z typerów może liczyć na ekstra bonusy za typowanie meczy. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

WTA Finals 2021: Bonusy za obstawienie meczy od STS

WTA Finals 2021: Bonusy za obstawienie meczy od STS

My niewątpliwie liczymy najbardziej na Igę Świątek, która ma za sobą udany sezon i Polka sama z pewnością liczy na dobry występ podczas WTA Finals.

Bukmacher STS natomiast oferuje graczom promocję „Obstawiaj na żywo WTA Finals i zgarnij bonus”, a jest ona aktywna wyłącznie od 8 do 14 listopada do godziny 23:59. użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus 50 PLN za typowanie meczy:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy jedynie zagrać dowolny kupon, który to musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE na turniej Masters WTA o kursie nie mniejszy niż 1.50
  • kurs łączny wynosić musi co najmniej 1.85
  • stawka minimalna 50 PLN
Kod promocyjny w Fortunie 2021

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki gracz otrzyma premię. A jest ona przyznawana w następujący sposób za każde zagrane 50 PLN to 10 PLN bonusu. Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na darmowe 29 PLN bez żadnej wpłaty za założenie konta i równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN.

Jednak chcąc liczyć na powyższe bonusy należy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN za obstawienie meczy z europejskich pucharów
Następny artykułGwarantowane bonusy świąteczne od STS. Do 300 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.