Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom nawet o 50%. Wystarczy zagrać kupon, a w zależności od ilości zdarzeń na kuponie wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Fortuna i to bez żadnych ograniczeń.

Fortuna. Promocje 2019

Fortuna. Promocje 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 31 grudnia 2019 roku! Należy wiedzieć, ze gracz, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy jedynie dodać bonus kursowy do kuponu.

Podczas tej promocji kwalifikują się JEDYNIE zakłady AKO jak i MAXIKOMBI. Bukmacher Fortuna wymaga, aby na każdym kuponie znalazło się minimum pięć zdarzeń.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie. Jednak należy wiedzieć, że wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

betfan kod promocyjny

Wysokości bonus uzależniona jest od ilości zdarzeń znajdujących się na zakładzie. Można liczyć na większe wygrane od 7% do 50%!

Tabela z podziałem na bonusów przedstawia się następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Minimalna jak i maksymalna stawka przez bukmachera Fortuna nie jest określona. Jednak automatycznie z tej oferty s a wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie przez legalnego bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełniał powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje na start nowym graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na takie bonusy jak: freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, bonus równowartości depozytu do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tej formy bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki temu bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVoucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
Następny artykułZakład Bez Ryzyka 200 PLN. STS bonus powitalny listopad 2019
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.