Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać już na start freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN. To wszystko przy użyciu aktualnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Bonusy na start u legalnego bukmachera STS

Bonusy na start u legalnego bukmachera STS

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy gracz, który do tej pory nie posiadał jeszcze konta u legalnego bukmachera STS.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 15 do 19 listopada. I w tym okresie trzeba dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, bowiem trzeba tam jedynie podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny STS

Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, żeby dokonać odblokowania bonusu. Można to jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie bukmacher STS dokona aktywacji promocji powitalnego.

Legalny bukmacher STS zwiększa pierwszą wpłatę nawet o 1200 PLN

Pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objętą promocją. Wspomniany operator przyznaje bonus jej równowartości, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200. Darmowe środki jakie trafią na konto gracza uzależniona są od wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 300 PLN, to drugie 300 PLN otrzyma w formie promocji. Razem na grę będzie posiadał 600 PLN.

betfan kod promocyjny

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS

Nowi gracze mogą liczyć również na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w razie przegranej otrzymać zwrot 100% stawki. Użytkownik maksymalnie może dostać 200 PLN. Natomiast w razie wygranej na konto gracza trafi cała kwota.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 19 listopada do godziny 23:59.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Fortuną. Bonus nawet do 50%.
Następny artykułKonkurs w Wiśle w skokach narciarskich. Bonus za darmo od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.