Typujesz tenis? Jak tak, to nie możesz przejść obojętni obok promocji bukmachera Etoto, który co tydzień zwraca 25% stawki za przegrany kupon dla swoich graczy.

Promocja u legalnego bukmachera Etoto na tenis

Promocja u legalnego bukmachera Etoto na tenis

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali minimum dwóch wpłaty.

Promocja aktywna jest co tydzień i trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania. Jednak należy pamiętać, że a przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego można otrzymać jedne zwrot.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać, a można to zrobić na stornie bukmachera Etoto.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa. Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzania muszą zostać zawarte i rozliczone na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego.

W akcji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

darmowy bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Lecz należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 25 % stawki. Maksymalnie na konto typera trafić może 100 PLN.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP – UP znajdującą się obok kuponu, a następnie kliknąć „zatwierdź”. To sprawi, że bonus trafi na konto typera do 20 minut.

Bonus za rejestrację bez wpłaty:

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto przyznaje darmowy bonus dla nowych graczy w wysokości 20 PLN.

Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a wówczas środki na grę trafią na konto gracza i to bez dokonania żadnego depozytu.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Następny artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.