Legalny bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje ekstra promocję do odwołalnia „Tygodniowy Cashback”, W ramach tej oferty każdy gracz może liczyć co tydzień na zwrot stawki za przegrane kupony.

Bonus do 50 PLN co tydzień dla typerów od STS

Bonus do 50 PLN co tydzień dla typerów od STS

Nie da się ukryć, że jest to nowość u bukmacherów. Bowiem każdego tygodnia gracze za obstawienie meczów mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony. W dodatku wspomniana akcja trwa do odwołania.

Należy mieć na uwadze, że składa promocja „Tygodniowy Cashback” składa się dwóch etapów: od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59). Chcąc w dodatku z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Pewne 50 PLN co tydzień dla graczy:

Promocja „Tygodniowy Cashback” polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowy, czyli tzw. AKO, na którym mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny. W dodatku typy mogą być z oferty przedmeczowej lub LIVE.

Fortuna kod promocyjny 2021

Na koniec każdego okresu gracz może liczyć na zwrot 20% stawki za przegrane zakłady:

Przykład; Suma przegranych kuponów wyniosłą 100 PLN. W prezencie gracz otrzyma 20 PLN.

Warto jest wiedzieć, że w czasie jednego tygodnia każdy typer może liczyć maksymalnie na 50 PLN.

Bonus bez depozyt w STS online:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom na start dosyć ciekawy pakiet powitalnym w którym to gracze już za same założenie konta otrzymają 29 PLN. Dodatkowo po pierwszej wpłacie typer będzie mógł liczyć na premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.

To wszystko sprawia, że każdy użytkownik może liczyć na łączny bonus o wartości 1229 PLN. Jednak konieczne jest wpisanie hasła promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 35 000 PLN za obstawianie meczy
Następny artykuł100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.