Już w czwartek 23 maja rozpoczną się na bosikach w Polsce, Mistrzostwa Świata do lat 20 w piłce nożnej. Biało – Czerwoni jako gospodarze automatycznie otrzymują prawo gry w tej imprezie. Rywalem Polaków w pierwszym spotkaniu będzie Kolumbia. W związku z tą konfrontacją bukmacher Forbet przewidział promocję,w której zmniejsza ryyzko przegranej.

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Świata U20

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, że gracz spełni poniższe warunki promocji.

Promocja dostępna jest do pierwszego gwiazda sędziego pojedynku Polski z Kolumbią, czyli do czwartku 23 maja do godziny 20:30.

Na kuponie promocyjnym może znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polaków z Kolumbią. Czy nasi zawodnicy zaprezentują się lepiej niż seniorzy podczas Mundialu w Rosji??

Stawka kuponu musi być równa kwocie 49 PLN bądź 99 PLN. Jedynie te dwie wartości są brane pod uwagę w promocji.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli okaże się, że Polacy nie wygrali tego spotkania, czyli zremisowali bądź też przegrali. Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki za jaką był zawarty kupon, czyli będzie to wartość 49 PLN bądź 99 PLN.

Zwrot trafi na konta gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDo wygrania nagrody dla najlepszych typerów KSW 49
Następny artykułPromocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.