Bukmacher Forbet w zmniejsza przegrane na kupony ze sportów wirtualnych w dniu 8 maja Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za kwotę 20 PLN i przy ewentualnej przegranej otrzymać zwrot stawki od bukmachera.

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadaj ą zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej akcji jest zawarcie kuponu w dniu 8 maja w do godziny 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I.

Bukmacher wymaga, żeby żeby kupon został zawarty za dokładna kwotę 20 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Darmowy bonus od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher w tej akcji wyklucza zagranie kuponu za środki bonusowe.

W promocji biorą udział trzy pierwsze kupony spełniające warunki tej akcji. Więc maksymalnie można otrzymać 60 PLN. Bonus zostanie przypisany w formie środków bonusowych do konta gracza do 36 godzin od momentu zakończenia akcji.

Warunkiem wypłaty bonusu jest dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł7 błędów początkujących graczy zakładów bukmacherskich
Następny artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.